BOIER BELIVACA
SARAC SA FII , DAR BANI SA AI !
Postări populare
BINE V-AM GASIT !
Poate ca uneori toti oamenii simt nevoia sa-si dea cu parerea. E posibil sa o fac si eu uneori. In fond e si asta o forma de libertate,dupa ...
Yahoo! UK & Ireland
Yahoo! UK & Ireland
miercuri, 6 octombrie 2010
BINE V-AM GASIT !
Poate ca uneori toti oamenii simt nevoia sa-si dea cu parerea. E posibil sa o fac si eu uneori. In fond e si asta o forma de libertate,dupa cum e vorba aia: "Lasati-ma sa dau in gropi!"
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu