BOIER BELIVACA
SARAC SA FII , DAR BANI SA AI !
Postări populare
-
Poate ca uneori toti oamenii simt nevoia sa-si dea cu parerea. E posibil sa o fac si eu uneori. In fond e si asta o forma de libertate,dupa ...
-
Yahoo! UK & Ireland
joi, 7 octombrie 2010
miercuri, 6 octombrie 2010
BINE V-AM GASIT !
Poate ca uneori toti oamenii simt nevoia sa-si dea cu parerea. E posibil sa o fac si eu uneori. In fond e si asta o forma de libertate,dupa cum e vorba aia: "Lasati-ma sa dau in gropi!"
Abonați-vă la:
Postări (Atom)